Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale sanitare

Număr anunț
DA33138351
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
MEDICAL SPORT SOLUTIONS SRL (CUI 36308703)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,56 RON
Valoare atribuită
407,56 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,56 RON

din 407,56 RON estimat