Atribuită Cumpărare directă

R 193 Toner Original Xerox 006R04397 High Magenta [ 006R04397 ]

Număr anunț
DA33138618
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515,12 RON
Valoare atribuită
515,12 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,12 RON

din 515,12 RON estimat