Atribuită Cumpărare directă

R 193 Multifunctionala Xerox color C235DNI [ C235V_DNI ]

Număr anunț
DA33138639
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.962,18 RON
Valoare atribuită
1.962,18 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.962,18 RON

din 1.962,18 RON estimat