Atribuită Cumpărare directă

SAMSUNG ML2165 MLT-D101S

Număr anunț
DA33138941
Autoritate contractantă
COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
Furnizor / câștigător
INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,92 RON
Valoare atribuită
179,92 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,92 RON

din 179,92 RON estimat