Atribuită Cumpărare directă

ELABORARE DALI RENOVAREA ENERGETICA A GRĂDINIȚEI NR. 3 NĂVODARI

Număr anunț
DA33139496
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
BL RALCONS SRL (CUI 21289689)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.500 RON
Valoare atribuită
49.500 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.500 RON

din 49.500 RON estimat