Atribuită Cumpărare directă

Pachet catarg 12 m si accesorii

Număr anunț
DA33141846
Autoritate contractantă
Comuna Racovita (Primaria Rracovita) (CUI 4241150)
Furnizor / câștigător
MIT OFFICE SIBIU SRL (CUI 35622030)
Cod CPV
44212250-6 · Catarge (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat