Atribuită Cumpărare directă

PULPE PUI CU OS REF

Număr anunț
DA33143229
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29169963)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI 6697870)
Cod CPV
15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,70 RON
Valoare atribuită
364,70 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,70 RON

din 364,70 RON estimat