Atribuită Cumpărare directă

PACHET REZERVA TRIMER SI BANDA(ref 498, 499/27.04.2023)

Număr anunț
DA33144684
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,64 RON
Valoare atribuită
304,64 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,64 RON

din 304,64 RON estimat