Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MUZICALE PENTRU EVENIMENTUL CULTURAL DIN UAT BEBA VECHE

Număr anunț
DA33145402
Autoritate contractantă
COMUNA BEBA VECHE (CUI 5390648)
Furnizor / câștigător
VD EXTRA MUSIC S.R.L. (CUI 44252476)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900 RON
Valoare atribuită
5.900 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900 RON

din 5.900 RON estimat