Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA33146758
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.658,97 RON
Valoare atribuită
3.658,97 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.658,97 RON

din 3.658,97 RON estimat