Atribuită Cumpărare directă

Lucrari Comuna Curtuiseni - Parc Vasad, Teren fotbal Curtuiseni

Număr anunț
DA33146836
Autoritate contractantă
COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
Furnizor / câștigător
MANUFACT EXPERT SRL (CUI 33071644)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.700 RON
Valoare atribuită
16.700 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.700 RON

din 16.700 RON estimat