Atribuită
Cumpărare directă
Executat statie autobuz Vasad, platforma 70 mp, trotuar pavat, bordura 10,5 mp
- Număr anunț
- DA33146869
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
- Furnizor / câștigător
- MANUFACT EXPERT SRL (CUI 33071644)
- Cod CPV
- 45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 02.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.