Atribuită Cumpărare directă

Cablu HDMI tata la HDMI tata cu Ethernet 10m

Număr anunț
DA33147341
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,86 RON
Valoare atribuită
154,86 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,86 RON

din 154,86 RON estimat