Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari de “Reabilitare Camin Internat la Colegiul Tehnic Traian Vuia –Lucrari necesare in vederea finalizarii, Str. Constantin Brancoveanu nr.12A, Oradea “cod unic 4230487/2019/32
- Număr anunț
- SCN1038404
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 6390298)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685.784,98 RON
- Valoare atribuită
- 685.558,63 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 16:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1016559
- Termen limită
- 15.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041071
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Contract de lucrari- executie -.docx.p7s
- FisaDate_DF1041071.pdf
- formulare.docx.p7s
- Liste FV Camin Traian Vuia.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 6390298
Valoare atribuită
685.558,63 RON
din 685.784,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro