Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,3% sub estimat
Achiziţionarea de produse din categoria „Paine alba”, în vederea asigurării consumului zilnic de hrană al persoanelor asistate în cadrul unităţilor de asistenţă socială din subordinea D.G.A.S.P.C Prahova
- Număr anunț
- SCN1038390
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- AGROSEMCU SRL (CUI 15501204)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283.887,90 RON
- Valoare atribuită
- 118.347,40 RON 58,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 15:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1015556
- Termen limită
- 20.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041052
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Paine alba 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041052.pdf
- Formulare - Paine alba 2019.doc.p7s
- Model contract furnizare - Paine alba 2019.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 118.347,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr. 1 ( Zona 1-a de distributie ) | — | SC. MINI PAN PROD SRL | 39.010 RON |
| 2 | Lotul nr. 2 ( Zona a 2-a de distributie ) | — | AGROSEMCU | 48.312 RON |
| 3 | Lotul nr. 3 ( Zona a 3-a de distributie ) | — | VOIPAN SIL S.R.L. | 31.025,40 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VOIPAN SIL SRL CUI RO 6696018
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
AGROSEMCU SRL CUI RO15501204
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
MINI PAN PROD SRL CUI 16503033
Valoare atribuită
118.347,40 RON
din 283.887,90 RON estimat
58,3%
Adjudecat la 41,7% din estimat · economie 165.540,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.