Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurare facultativa a autovehiculelor - CASCO
- Număr anunț
- SCN1038380
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.670 RON
- Valoare atribuită
- 383.440,33 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 15:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1015471
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040703
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Casco 2019.pdf.p7s
- Clauze contractuale CASCO SAJ TIMIS 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040703.pdf
- Formulare casco 2019 SAJ TIMIS.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
383.440,33 RON
din 372.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro