Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Execuția lucrărilor de construcții aferente obiectivului investițional „Pod peste râul Bega la Ictar-Budinți în comuna Topolovățu Mare, județul Timiș”
- Număr anunț
- SCN1038378
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
- Furnizor / câștigător
- INTECO HOLDING SRL (CUI 14989507)
- Cod CPV
- 45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.544.971,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.497.060,71 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 14:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1017059
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040909
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet sarcini.pdf.p7s
- 3. Formulare.doc.p7s
- 4. Clauze contractuale.pdf.p7s
- Articole cu retete _ Pod Ictar-Budint.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040909.pdf
- Fise tehnice troli.pdf.p7s
- Partea desenata pod Ictar-Budint.pdf.p7s
- Partea scrisa 1 pod Ictar-Budint.pdf.p7s
- Partea scrisa 2 pod Ictar-Budint.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTECO HOLDING SRL CUI RO 14989507
Terți susținători 1
MINCIVIL SA CUI NIT: 890.930.545-1
Valoare atribuită
3.497.060,71 RON
din 3.544.971,95 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 47.911,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.