Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat
Echipamente IT si de birotica pentru proiectul POCU/91/4/8/108073 cod SMIS 108073
- Număr anunț
- CN1009379
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.787 RON
- Valoare atribuită
- 282.121,01 RON 9,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 13:54
- Anunț de atribuire
- CAN1020393
- Termen limită
- 02.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040689
Documente
Documentația de atribuire
- 1formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini PERIFERICE 31.01.2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1040689.pdf
- model contarct (3).doc.p7s
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 312.787 RON Adjudecat: 282.121,01 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Imprimanta multifunctionala | 20.168 RON | TOP EDGE ENGINEERING S.R.L. | 22.734 RON |
| 2 | Videoproiector | 6.300 RON | S.C. AS COMPUTER CRAIOVA S.R.L. S.R.L. | 208.074 RON |
| 3 | Imprimanta color | 5.042 RON | — | |
| 4 | Sistem complet televideoconferinta | 227.547 RON | — | |
| 5 | Computer+monitor+sistem de operare Windows 10 engleza, Retail | 29.410 RON | — | |
| 6 | Computer portabil | 20.166 RON | Sharolt Group | 49.390 RON |
| 7 | Server | 1.188 RON | — | |
| 8 | Ecrane proiectie | 1.140 RON | Mida Soft Business | 1.923,01 RON |
| 9 | Masa consiliu | 1.826 RON | Anulat | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TOP EDGE ENGINEERING SRL CUI RO 2290180
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Valoare atribuită
282.121,01 RON
din 312.787 RON estimat
9,8%
Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 30.665,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.