Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,9% sub estimat

Furnizare echipament de pază

Număr anunț
SCN1038374
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
35810000-5 · Echipament individual (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.533 RON
Valoare atribuită
5.435 RON 27,9% sub estimat
Data publicării
25.02.2019 12:51
Anunț de atribuire
SCNA1014853
Termen limită
05.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040038

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2 Individuala
Ofertant
INTERBABIS SRL CUI RO 11622300
Oferta 3 Individuala
Ofertant
RENANIA TRADE SRL CUI RO 8006912

Valoare atribuită

5.435 RON

din 7.533 RON estimat 27,9%

Adjudecat la 72,1% din estimat · economie 2.098 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.