Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,8% sub estimat
Contract de achiziție pesticide
- Număr anunț
- SCN1038369
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
- Furnizor / câștigător
- PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
- Cod CPV
- 24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333.550 RON
- Valoare atribuită
- 214.069,08 RON 35,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 11:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1014220
- Termen limită
- 08.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040857
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2
Individuala
Ofertant
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALCEDO SRL CUI RO 350278
Valoare atribuită
214.069,08 RON
din 333.550 RON estimat
35,8%
Adjudecat la 64,2% din estimat · economie 119.480,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.