Atribuită Cumpărare directă

Decalcifiant solutie anticalcar decalcifiere pentru espressor

Număr anunț
DA33148521
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,70 RON
Valoare atribuită
179,70 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,70 RON

din 179,70 RON estimat