Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

echipamente medicale

Număr anunț
CN1010549
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
Furnizor / câștigător
AVN SALES CONSULTING S.R.L. (CUI 19635098)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.415.966,39 RON
Valoare atribuită
2.414.750 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
11.04.2019 01:35
Anunț de atribuire
CAN1016361
Termen limită
13.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 072-169701
Documentație de atribuire
DF1045205

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

2.414.750 RON

din 2.415.966,39 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.216,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.