Atribuită
Cumpărare directă
Glass Bottom Dish 35 mm: Ø 35 mm, high wall (2 ml volume), #1.5 (170 μm -10 μm / + 20 μm) D 263 M Sc
- Număr anunț
- DA33148707
- Autoritate contractantă
- Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.860 RON
- Valoare atribuită
- 2.860 RON
- Data publicării
- 02.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.