Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,7% sub estimat
Servicii de dirigintie de santier pentru executia lucrarilor la obiectivul de investitii “Rest de executal Sala Polivalenta 2500 locuri “.
- Număr anunț
- SCN1038344
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- AMZA F. VALENTIN (CUI 39843832)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143.000 RON
- Valoare atribuită
- 49.000 RON 65,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 09:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1014734
- Termen limită
- 08.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040929
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040929.pdf
- formulare servicii(1).doc.p7s
- Model contract servicii.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AMZA F. VALENTIN CUI 39843832
Asociați 1
ANEVIPREST SRL CUI 12378027
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BRAYTIM SRL CUI RO1802851
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Q TEST SA CUI RO 16310091
Valoare atribuită
49.000 RON
din 143.000 RON estimat
65,7%
Adjudecat la 34,3% din estimat · economie 94.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.