Atribuită Cumpărare directă

Cuptor cu microunde Daewoo 23 litri, 900 W, 10 nivele de putere, 10 programe predefinite, control e

Număr anunț
DA33149179
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,89 RON
Valoare atribuită
639,89 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,89 RON

din 639,89 RON estimat