Atribuită Cumpărare directă

Cherestea

Număr anunț
DA33149503
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI 23886365)
Furnizor / câștigător
MINELTA SIL COM SRL (CUI 3847310)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.685 RON
Valoare atribuită
2.685 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.685 RON

din 2.685 RON estimat