Atribuită Cumpărare directă

Drum Unit negru pentru Konica Minolta bizhub, C224e

Număr anunț
DA33149628
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,28 RON
Valoare atribuită
470,28 RON
Data publicării
02.05.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,28 RON

din 470,28 RON estimat