Atribuită
Cumpărare directă
Telefon mobil Nokia 105 (2019), 4MB, Dual SIM, 2G, Negru, NK1052019DSBK
- Număr anunț
- DA33152502
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 32230000-4 · Aparate de emisie radio cu aparate de receptie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 923,70 RON
- Valoare atribuită
- 923,70 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.