Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse ,,Carne proaspătă”

Număr anunț
DA33152668
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
CARN PREST MUJA SRL (CUI 17100675)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.356 RON
Valoare atribuită
46.356 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.356 RON

din 46.356 RON estimat