Atribuită Cumpărare directă

Diverse tipuri de stingatoare

Număr anunț
DA33154131
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.339 RON
Valoare atribuită
4.339 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.339 RON

din 4.339 RON estimat