Atribuită Cumpărare directă

Achizitie banderole bancnote si cartoane protectie bancnote pentru ATCP Brasov

Număr anunț
DA33155625
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
SILCO-H SRL (CUI 4466403)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.137,60 RON
Valoare atribuită
5.137,60 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.137,60 RON

din 5.137,60 RON estimat