Atribuită Cumpărare directă

COMBINATII echiv NIDOFLOR crema ( NISTATIAN, NEOMICINA, TRIAMCINOLON ACETONID)

Număr anunț
DA33155972
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33631100-3 · Antifungice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.606 RON
Valoare atribuită
2.606 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.606 RON

din 2.606 RON estimat