Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta obtinere Autorizatie de infiintare a sistemului de distributie gaze naturale

Număr anunț
DA33157892
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
ZOOM CONSULT TEAM SRL (CUI 37186132)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat