Atribuită Cumpărare directă

Servicii acces baza date legislativa Indaco Lege5 Online

Număr anunț
DA33158307
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72319000-4 · Servicii de furnizare de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.931,20 RON
Valoare atribuită
2.931,20 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.931,20 RON

din 2.931,20 RON estimat