Atribuită
Cumpărare directă
PUZ ”AMENAJAREA PISTEI DE CICLOTURISM IN COMUNA SFANTU GHEORGHE, DELTA DUNARII”
- Număr anunț
- DA33158651
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- ECO GREEN CONSULTING SRL (CUI 22244774)
- Cod CPV
- 90720000-0 · Protectia mediului (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.000 RON
- Valoare atribuită
- 129.000 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.