Atribuită
Cumpărare directă
Leagan cu topogan
- Număr anunț
- DA33159593
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURATELE (PRIMARIA COMUNEI CURATELE) (CUI 4650588)
- Furnizor / câștigător
- TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.129 RON
- Valoare atribuită
- 12.129 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.