Atribuită Cumpărare directă

Furnizare cartuse de toner pentru imprimante si copiatoare laser III DS Hunedoara 2023 43HDc185

Număr anunț
DA33159726
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.958 RON
Valoare atribuită
3.958 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.958 RON

din 3.958 RON estimat