Atribuită Cumpărare directă

Bonete,Summ pardolseli,Cif,Domestos,Sapun,Detergen vase,Hartie igienica,Sol.geam,Coada,Pasitle,Nufar

Număr anunț
DA33159972
Autoritate contractantă
COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
18443300-9 · Articole pentru acoperit capul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220,90 RON
Valoare atribuită
1.220,90 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220,90 RON

din 1.220,90 RON estimat