Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner Compatibil Xerox 106R02778 Negru 3000 Pagini Phaser 3052 3260 WC 3215 Xerox WC 3225
- Număr anunț
- DA33160490
- Autoritate contractantă
- SPOIJ Mures (CUI 5409627)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,27 RON
- Valoare atribuită
- 243,27 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.