Atribuită Cumpărare directă

ELABORARE PUZ

Număr anunț
DA33160552
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
Furnizor / câștigător
MIGDA - MAIK & PARTNERS SRL (CUI 33121882)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat