Atribuită Cumpărare directă

Achiziție mașină de tuns iarba/gazonul,autopropulsantă, pe benzină Husqvarna LC 151 S

Număr anunț
DA33160723
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857,14 RON
Valoare atribuită
2.857,14 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857,14 RON

din 2.857,14 RON estimat