Atribuită Cumpărare directă

Metanol pentru cromatografia de lichide; LiChrosolv® -( ALCOOL METILIC ) MERCK 2.5 L 1060182500

Număr anunț
DA33160980
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24327000-2 · Diverse substante chimice organice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,05 RON
Valoare atribuită
674,05 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

674,05 RON

din 674,05 RON estimat