Atribuită
Cumpărare directă
VITAMINA B12 ZENTIVA 50MCG/ML*5FIOLE - CYANOCOBALAMINUM
- Număr anunț
- DA33161432
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183,24 RON
- Valoare atribuită
- 183,24 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.