Atribuită
Cumpărare directă
SanDisk Extreme Card de Memorie MicroSDXC 64GB A2 C10 V30 UHS-I U3 + Adaptor SD + 1 An RescuePRO Del
- Număr anunț
- DA33161794
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,42 RON
- Valoare atribuită
- 201,42 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.