Atribuită Cumpărare directă

Oala oale din inox profesionala profesionale pentru de gatit 50l 50 l litri 40cm 40 cm

Număr anunț
DA33162665
Autoritate contractantă
Gradinita Paradisul Verde (CUI 4505545)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39221180-2 · Ustensile de gatit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.023,81 RON
Valoare atribuită
1.023,81 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.023,81 RON

din 1.023,81 RON estimat