Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA33162822
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA BOTOSANI (CUI 3585538)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,78 RON
Valoare atribuită
416,78 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,78 RON

din 416,78 RON estimat