Atribuită Cumpărare directă

RM 81 ASF Detergent activ alcalin 20 L

Număr anunț
DA33163158
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Furnizor / câștigător
KARCHER ROMANIA S.R.L. (CUI 23533592)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,87 RON
Valoare atribuită
638,87 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,87 RON

din 638,87 RON estimat