Atribuită Cumpărare directă

Motorina euro 5 cu scutire directa de acciza luna aprilie

Număr anunț
DA33163709
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.290,95 RON
Valoare atribuită
11.290,95 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.290,95 RON

din 11.290,95 RON estimat