Atribuită Cumpărare directă

Imprimante laser

Număr anunț
DA33163708
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat