Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de elaborare a documentației pt. aviz și autorizare de sucuritate la incendiu BAZIN INO

Număr anunț
DA33164162
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
M.V.P. ARCHITECTURE SRL (CUI 33212409)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.000 RON
Valoare atribuită
49.000 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.000 RON

din 49.000 RON estimat